Новини

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ЕНЕРГОДІМ»

З 4 серпня 2020 року в дію вступила оновлена Програма «‎Енергодім»‎ Фонду енергоефективності, яка передбачає запуск нової  можливості для ОСББ — залучати  фахівця для професійного супроводу проєкту з енергомодернізації будинку та отримувати компенсацію (до 70%) вартості його послуг. Тобто, співвласники можуть найняти фахівця, який буде управляти усім проєктом, або долучатися до роботи на окремих його етапах, якісно та оперативно вирішувати супровідні питання.

Відповідно до цього, викладач ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ»  Гутор С.А. пройшла навчання в онлайн-школі для майбутніх проєктних менеджерів та отримала відповідні знання для подальшого управління проєктами енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Зокрема, фахівець з супроводу проєктів може надавати такі послуги:

  • організація та участь у загальних зборах ОСББ, роз’яснення деталей участі в Програмі «Енергодім» та переваг для співвласників;
  • аналіз варіантів кредитування та розрахунків по кредиту, визначення та презентація оптимального рішення для співвласників;
  • оформлення заявки, супровідних документів для участі (та інших етапів) у Програмі «Енергодім»;
  • попередній розрахунок вартість робіт та послуг;
  • пошук та укладання договорів з підрядниками для виконання робіт/послуг з термомодернізації будинку, контроль виконання таких робіт/послуг.

Отже, участь у Програмі «Енергодім» дає ОСББ та кожному співвласнику можливість відчути переваги комплексної енергомодернізації багатоквартирного будинку.