Новини

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ФОРМАТІ КОУЧИНГУ

📌 Креативно та змістовно відзначив День знань колектив ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» у новому форматі – коучингу. Навчальний рік вдома і на роботі: як залишатися в ресурсному стані, встигати багато і бути щасливими; управління «внутрішніми батарейками» і ще багато цікавого та корисного.
📌 Під час неформального спілкування коуч ставила «правильні, чарівні» питання, які сприяли поліпшенню організаційних комунікацій і взаємин у колективі, допомагала знаходити ефективні рішення конкретних завдань, при цьому самонавчатися та розкривати свій потенціал.
📌 Крім постановки «чарівних» запитань, фахівець вміло використовувала певні методи, техніки спільного обговорення, а це також спонукало учасників активно шукати шляхи досягнення мети. А мета коучингової розмови — допомогти кожному співробітнику самостійно навчитися всьому необхідному для досягнення цілей, брати відповідальність за отримані результати на себе та відчути свою значимість, важливість для отримання задоволення від своєї роботи.
📌 Загалом, впровадження коучингу є дієвим інструментом розвитку персоналу, спрямованим на поліпшення кількісних і якісних характеристик діяльності, удосконалення професійних і особистісних навичок, дає змогу підвищити ефективність роботи, вдосконалити професійні та особисті навички співробітників.