Новини

ОЗЕЛЕНЮВАЧ – ПРОФЕСІЯ НАТХНЕННИХ КРАСОЮ ПРИРОДИ!

❗ Важко уявити місто без скверів, парків, алей та озеленених прибудинкових територій, а світ – без шедеврів садово-паркового мистецтва. Зелені насадження – це легені нашої планети, які потребують постійного та ретельного догляду й саме озеленювач знає науковий та творчий підхід до рослин, що забезпечує створення гармонії між людиною та навколишнім середовищем.
ℹ Усе це зрозуміють та опанують слухачі навчальної групи за професією 6111 «Озеленювач», які розпочали навчання в ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» з 07 жовтня 2021 року.
🎯 Для якісного оволодіння практичними навичками, навчальним закладом укладено угоду з державним підприємством «Дослідне господарство «Новокаховське» Національної академії аграрних наук України», на базі якого на виробничому навчанні слухачі навчатимуться виконувати горизонтальне планування площ, грядок та доріжок, підготовлювати ґрунт та добрива для висаджування декоративних дерев та кущів, доглядати за ними тощо.
👍 Побажаємо успіху нашим слухачам у навчанні, бо професія озеленювача дуже затребувана в наші дні. Вона стрімко розвивається, а попит на такі послуги тільки зростає. Адже модні тенденції озеленення використовують не тільки в заміському будинку, а також у будь-якому населеному пункті та країні в цілому. Тому що красива, доглянута територія – це вимога сьогодення, це запорука здоров’я людей.