Новини

НАВЧАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ

🧵У рамках співпраці ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з роботодавцями відбулася робоча зустріч директорки Світлани Ткачук з керівним складом ТОВ «Швейна фабрика «Skanditex»: операційним директором Умутом Гюлом, директором Олександром Таранишиним та начальницею відділу кадрів Юлією Коршун.
🏭Треба зазначити, що Херсонський ЦПТО ДСЗ давно та плідно співпрацює з даним виробництвом міжнародного рівня. Сьогодні підприємство перебуває у стадії динамічного розвитку, створює нові робочі місця і можливості для офіційного працевлаштування, гідної заробітної плати та гарантій соціальної захищеності. У зв’язку з цим потребує кваліфікованих робітників з послідуючим їх працевлаштуванням.
✂️У ході зустрічі представники підприємства висловили свої рекомендації щодо професійної підготовки майбутніх фахівців з урахуванням нагальних виробничих потреб. Окрім пропозицій щодо наближення знань та вмінь слухачів до сучасних вимог конкретного роботодавця сторони домовилися про навчання швачек за кошти підприємства.
🎯Адміністрація Херсонського ЦПТО ДСЗ зазначила, що всі коментарі керівників підприємства щодо підготовки майбутніх фахівців візьмуть до уваги, узгодили графіки формування груп вже під час зустрічі.
🔰Проведення подібних заходів сприяє досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечують стабільність на ринку праці та вирішують проблеми зайнятості населення.