Новини

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

📌02 березня 2021 року у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбулося розширене засідання методичної ради ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».
📌Серед питань, які розглядалися методичною радою: «Стан і перспективи інформаційно-роз’яснювальної роботи профорієнтаційного спрямування у Херсонському центрі ПТО ДСЗ». Було зазначено, що у Херсонському центрі ПТО ДСЗ приділяється значна увага інформаційно-роз’яснювальної роботі щодо діяльності Центру через засоби сучасної комунікації задля підтримки і розвитку сформованого іміджу Центру; підвищенню рівня мобільності та доступності профорієнтаційних послуг, оновлення технологій для професійної орієнтації здобувачів освіти (за видами та формами); впровадженню в профорієнтаційну роботу новітніх методик, дистанційної профорієнтації, використання інформаційно-комунікаційних технологій та Iнтернету.
📌Щодо пошукової оптимізації сайту або SEO представив інформацію Нестерук Ю.А., інженер-електронік, який поділився набутими знаннями та навичками, отриманими під час дводенного майстер-класу для учасників проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
📌Наступним етапом методичної ради став майстер-клас «Складання тестових і адаптивних завдань за допомогою сервісу Google Forms». Своїм досвідом ділилася Головко Н.Є., майстер виробничого навчання, яка продемонструвала відео інструкцію щодо складання тестових та адаптивних завдань на прикладі окремих тем за професією «Швачка».
📌За результатами засідання методичної ради пріоритетний вектор методичної діяльності Центру: «Впровадження інноваційних аспектів у навчально-виробничий процес як шлях формування професійних компетенцій майбутнього фахівця» здійснюється за принципом неперервності.