Новини

НАЙСМАЧНІШІ ОВОЧІ НА ПІВДНІ!

🍉🍅🍇 Де як не на Півдні України найсмачніші плоди та овочі! Але всі знають наскільки нелегкий хліб у фермера. Сільське господарство – це галузь, яка найбільше підвержена різноманітним ризикам. Як вплинуть погодні умови на кількість та якість врожаю плодоовочевих культур цього року?! Чи будуть задоволені домогосподарки від переробки плодоовочевої продукції, чи вистачить її на зимовий період?! Ці питання щорічно турбують кожного українця.
Вирощування та переробка плодів та овочів – це прибутковий, але найбільш жорсткий ринок з точки зору конкуренції. Без належних знань технологічного процесу та маркетингової стратегії не можливо стати успішним в аграрному секторі. В цьому напрямку актуальною допомогою є освітній проєкт з основ сільського господарства для дорослих «Школа фермерства 2.0», впроваджений Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit GmbH за дорученням уряду Німеччини в межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».
✅ ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за програмою цього проєкту вже вшосте провів короткостроковий онлайн курс для слухачів за напрямом підготовки «Овочівництво». За час навчання слухачі отримали цікаві та потрібні для їхньої роботи знання з технології вирощування овочевих культур в закритому та відкритому грунті, підготовки грунту до посіву, вирощуванні розсади, догляду за овочевими культурами, боротьби з хворобами та шкідниками, збору та переробки овочів, маркетингу та збуту продукції. Ми впевнені, що набуті знання допоможуть слухачам розширити професійні горизонти стати успішними в аграрному секторі, а плоди та овочі з Півдня України завжди будуть найсмачнішими!