Новини

ТРЕНІНГ ЗА МЕТОДОЛОГІЄЮ «BIZ-UP: НАВИЧКИ САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ» МОП

👉 Уперше, з 19 по 23 липня 2021 року у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проходив тренінг за методологією «BIZ-UP: Навички самозайнятості для молоді» Міжнародної Організації Праці. Його мета: розвивати підприємницькі навички для підтримки молоді, яка зацікавлена у самостійній зайнятості чи відкритті власної справи.
💡 За результатами проходження онлайн тренінгу дванадцять учасниць віком від 18 до 24 років навчилися приймати обґрунтовані рішення, розглядаючи можливість самозайнятості; опанували тренінгові онлайн-модулі BIZ-UP; отримали базові знання з підприємництва.
📌 BIZ-UP – це покроковий метод покращення розуміння самозайнятості молодими людьми шляхом пояснення базових принципів створення бізнесу, одночасно зміцнюючи здатність збирати та аналізувати дані, доносити ідеї, працювати в команді та вирішувати проблеми.
✅ Методологія BIZ-UP підвищує обізнаність щодо набору навичок, важливих для самозайнятості та реагування на мінливі вимоги ринку праці. А проведення тренінгу заохотить молодих людей знаходити нові ідеї та шляхи їх реалізації.