Новини

ВИПУСК ГРУПИ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «КАСИР ТОРГОВЕЛЬНОГО ЗАЛУ»

🧮 09 вересня у ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск слухачів, які проходили навчання за професією 4211 «Касир торговельного залу». Навчання проходило дистанційно за допомогою платформи для on-line навчання Zoom.
🛒 Розширення та модернізація закладів торгівлі сприяє тому, що професія касир торговельного залу – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не можуть обійтися без них. Сучасний роботодавець потребує висококласного фахівця, який володіє всіма необхідними теоретичними та практичними навичками. Тож у процесі оволодіння професією, слухачі Центру вивчають такі спеціальні предмети: «Техніка і механіка торговельних розрахунків», «Основи ринкової економіки», «Організація робочого місця касира», «Інформаційні технології», «Товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів», ««Професійна етика та культура спілкування», «Охорона праці» тощо.
📌 Усі набуті вміння та навички майбутні касири продемонстрували під час державної кваліфікаційної атестації, що пройшла на високому рівні. Випускники отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.
🎯 Тож побажаємо випускникам подальших успіхів у роботі за обраною професією на торговельних підприємствах міста та області!