Новини

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ONLINE

    15-16 вересня 2021 року ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за сприяння Херсонського обласного центру зайнятості» проводив Дні відкритих дверей online. Учасниками вебінару були потенційні здобувачі освіти та роботодавці чотирьох областей України: Херсонщини, Миколаївщини, Тернопільщини, Запоріжжя. Усього – 152 підключення на Zoom платформі.

    Традиційно програма Днів відкритих дверей Херсонського центру ПТО ДСЗ була насичена: презентація державного навчального закладу, віртуальна екскурсія кабінетами, майстернями та лабораторіями; майстер-класи від майстрів виробничого навчання та слухачів за 12 професіями.

    Учасники вебінару дізналися про переваги навчання за актуальними професіями; про можливості підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом підвищення кваліфікації та набуття компетенцій на нових напрямах курсів цільового  призначення. Зокрема, «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечного ведення робіт в процесі трудової діяльності»; «Організація здорового способу життя для продуктивності праці»; «Сучасні підходи до системи безпечного харчування у закладах освіти»; «Використання сучасного кухонного обладнання».

     Висловлюємо щиру подяку Херсонському обласному центру зайнятості та базовим філіям, колегам з Миколаївського, Тернопільського, Запорізького обласних центрів зайнятості за участь та допомогу в організації вебінару. Всім учасникам заходу Днів Херсонського центру ПТО ДСЗ глибоко вдячні за теплу атмосферу на Zoom зустрічах, ваші коментарі й запитання, а також за поширення трансляцій в соцмережах! Будемо раді бачити вас серед слухачів та соціальних партнерів Херсонського центру ПТО ДСЗ!

   Записи двох днів вебінару доступні на ютуб каналі Херсонського центру ПТО за посиланням:

https://youtu.be/JCIPtNgZwGI

https://youtu.be/IYsjV5sVKDI

    Приємного перегляду!