Новини

ЧИ НЕ РОЗПОЧАТИ СВОЮ ВЛАСНУ СПРАВУ ?

Протестувати свої підприємницькі навички  в інтерактивному форматі мали можливість новокаховські студенти під час проведення тренінгу за навчальним курсом «BIZ-UP: Навички самозайнятості для молоді» Міжнародної організації праці. Протягом 5 днів учасники покроково опановували базові принципи створення бізнесу, одночасно зміцнюючи здатність збирати та аналізувати дані, доносити свої ідеї, працювати в команді та вирішувати проблеми.

За результатами проходження тренінгу дванадцять учасників навчилися приймати обґрунтовані рішення, розглядаючи можливість самозайнятості, опанували тренінгові онлайн-модулі BIZ-UP, підтримували зворотній зв’язок.

Методологія BIZ-UP МОП підвищує обізнаність щодо набору навичок, важливих для самозайнятості та реагування на мінливі вимоги ринку праці. А проведення тренінгу заохотить молодих людей знаходити нові ідеї та шляхи їх реалізації.

Висловлюємо глибоку подяку колективу Новокаховського приладобудівного фахового коледжу за взаємовигідне співробітництво і підтримку, надану в ході проведення тренінгових заходів, спрямованих на засвоєння навичків самозайнятості молоді.