Новини

УЧАСТЬ У НЕТВОРКІНГУ «WORK FOR ENERGY SAVING

🗓 22 вересня 2021 року представники ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» взяли участь у нетворкінгу «Work for energy saving», який проводив спільно з органами державної влади та соціальними партнерами Миколаївський обласний центр зайнятості.
💡 Зустріч була присвячена впровадженню міжнародного проєкту з просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ Ukraine.
📖 На заході відбулась презентація освітніх послуг Херсонського центру ПТО ДСЗ щодо запровадження нових навчальних курсів оволодіння сучасними виробничими технологіями, формування та підвищення кваліфікації слухачів у секторі енергоефективності.
🤝 Також під час заходу відбулося відзначення листами-подяками керівництва Миколаївської служби зайнятості та вручення посвідчень слухачам про підвищення кваліфікації з правил безпечного ведення робіт під час експлуатації опалювального обладнання.