Новини

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТИЖНІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

⚙️ 22 листопада 2021 року педагогічні працівники ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» долучилися до офіційного відкриття Всеукраїнського тижня професійної освіти «Можливості професійної освіти XI століття».
📖 Упродовж п’яти днів з 22 по 26 листопада Міністерство освіти і науки спільно з партнерами транслюватиме на національному рівні низку заходів на сторінках МОН у Facebook та YouTube. Їх мета: демонстрація можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, а також підвищення її престижу.
💯 Професійно-технічна освіта є складником української системи освіти, де людина може оволодіти знаннями, уміннями і навичками за певною професією.
Важливою перевагою професійної освіти є її гнучкість та швидка реакція на запити ринку праці. Крім того, здобути професію, підвищити кваліфікацію або змінити професію, наприклад у Центрах ПТО ДСЗ, можна за скороченим циклом. Нині роботодавці готові платити кваліфікованим робітникам гідну заробітну плату, створювати комфортні умови для роботи та забезпечувати сучасними матеріалами.
👉 У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти серію подій підготував також Херсонський центр ПТО ДСЗ. У рамках проведення заходу у понеділок, 22 листопада – майстерня методичних напрацювань педагогічних працівників, у вівторок, 23 листопада – онлайн знайомство з Херсонським центром ДСЗ та майстер-клас за професією «Кухар», четвер, 25 листопада – онлайн екскурсія Херсонським центром ПТО ДСЗ та майстер-клас за професією «Швачка». На завершення буде проведений онлайн-конкурс: «Найкреативніший відгук про захід Тижня професійної освіти у Херсонському центрі ПТО ДСЗ».
💻 Долучайтеся, буде змістовно й атмосферно!