Новини

ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ ХЕРСОНСЬКОГО ЦПТО

📖 У рамках проведення Всеукраїнського тижня профтехосвіти 23 листопада 2021 року фахівці ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» провели вебінар для безробітних Вознесенської та Вітовської районних філій Миколаївського обласного центру зайнятості. Це нагода безпосередньо ознайомитись із освітніми можливостями Херсонського центру ПТО ДСЗ. Для учасників заходу була проведена онлайн екскурсія Центром, під час якої вони дізналися про широкий спектр професій навчального закладу європейського зразка, переглянули потужну матеріально-технічну базу та майстер-класи за професією «Кухар».
👨‍🍳👩‍🍳 Саме сьогодні для тих, хто не визначився з професією своєї мрії, створено унікальну можливість побачити, як виглядає сучасний заклад професійно-технічної освіти зсередини, познайомитися із фахівцями і фахівчинями, почути корисні поради від команди професіоналів.
🥘 А під час демонстрації майстер-класів за професією «Кухар», учасники змогли не тільки переглянути відео, а й поповнити свою скарбничку рецептів.
🤝 Дякуємо за співпрацю Миколаївському обласному центру зайнятості та районним філіям.