Новини

ВИПУСК ПЛОДООВОЧІВНИКІВ

🔰 ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» продовжує надавати широкий спектр адресних послуг замовникам кадрів. Серед них: платні послуги у зручному для слухача онлайн форматі. Так, до Херсонського центру ПТО ДСЗ з метою отримання професії 6111 «Плодоовочівник» звернулася група майбутніх фахівців з Дніпропетровщини. Їм була запропонована прогресивна форма навчання – дуальна індивідуальна . Базовий блок слухачі проходили онлайн за допомогою досвідчених викладачів і майстра виробничого навчання Центру. Виробниче навчання та виробнича практика відбувалася на базі Селянського (фермерського) господарства «Україна» Дніпропетровської області, Покровського району, с. Коломийці.
2️⃣0️⃣ липня у результаті навчання під час державної кваліфікаційної атестації слухачі Центру продемонстрували глибокі знання з основ агротехніки і технології овочевих та плодово-ягідних культур; термінів і техніки виконання робіт з вирощування плодово-ягідних культур та овочів у відкритому і закритому ґрунті; техніки, способів обрізування плодових культур, формування крон; основних районованих сортів, їх господарську характеристику; види добрив, способи і терміни їх внесення в ґрунт; види хвороб і шкідників сільськогосподарських культур, вирощуваних у даній зоні, засоби боротьби з ними; види отрутохімікатів, правила їх зберігання і використання тощо.
👩‍🔧👨‍🔧 Усі слухачі успішно здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з професії «Плодоовочівник» 1 розряду з отриманням свідоцтва Державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.