Новини

ВЗАЄМОДІЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ З РОБОТОДАВЦЯМИ

    Взаємодії освітньої сфери з роботодавцями сприяє дуальна система навчання, яка відповідає вимогам сьогодення. Тому  налагодженню плідної та ефективної співпраці закладу освіти з суб’єктами ринку праці приділяється значна увага у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

    Так, слухачі групи Кух.3-5і за професією «Кухар» 3 розряду, які навчалися за дуальною індивідуальною формою, під час навчання опанували базовий блок у навчальному закладі, а виробниче навчання та виробничу практику проходили на базах роботодавців – у закладі дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) «Посмішка» Голопристанської міської ради та  у ФОП «Маслюк О.Г.», кафе «Прибой», м.Скадовськ.

    За підсумками навчання, які підводилися сьогодні під час державної кваліфікованої атестації під головуванням досвідченого роботодавця Альони Каліти, слухачами продемонстровано високий рівень якості знань та вмінь, якого потребують замовники кадрів.

    Таким чином, дуальна система навчання демонструє узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфер, забезпечуючи рівновагу між попитом і пропозицією фахівців на ринку праці.